Kloubové markýzy

Venkovní markýzy na balkon nebo terasu (i pro velké plochy) vám přinesou příjemný stín. Prožijte krásny den na balkoně či terase, v příjemném stínu pod venkovními markýzami ISOTRA. Venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm - jsou totiž nepromokavé.

Nechte se inspirovat designovými trendy a vytvořte ze své terasy nebo balkónu příjemné místo pro relaxaci. Široká kolekce kvalitních barevných látek Vám umožní výběr dle Vašich představ. Markýzy jsou spojením praktičnosti a elegance. Představují účinnou ochranu proti slunečním paprskům a dokreslují vzhled Vašeho domu.

Markýzy se díky jednoduché konstrukci a kvalitnímu provedení často používají nejen k zastínění teras rodinných domů, ale také v komerční sféře.

 

PŘEDNOSTI A VÝHODY

 • zastřešení malých i velkých prostor teras a verand
 • široká kolekce látek DICKSON se speciální povrchovou úpravou 
 • možnost elektrického ovládání
 • maximální výsuv 3,5 m

ZPŮSOB OVLÁDÁNÍ

 • manuálně – klikou (případně klikou s posilovačem navíjení)
 • elektrickým pohonem - dálkovým ovladačem nebo vypínačem
 • Široká nabídka příslušenství (čidlo slunce/vítr, nouzová havarijní klika, vypínač s integrovanou elektronikou, vodotěsný vypínač na omítku atd.).

VARIANTY MONTÁŽE

 • na stěnu
 • do stropu
 • do krovu

 

MARKÝZA BEZ NOSNÉHO PROFILU JASMINA

 

JASMINA je lehká horizontální markýza, která díky své jednoduché konstrukci bez nosného profilu vyniká svou lehkostí a vzdušností. Má široké použití pro zastínění teras, balkónů či restaurací. Venkovní markýza Jasmina vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě látky Cleangard si poradí i s mírným deštěm.

Konstrukci markýzy tvoří dvě boční konzoly, mezi kterými je uchycen válec z pozinkované oceli pro navíjení látky. Na těchto konzolách jsou připevněna ramena zakončená výpadovým profi lem s okapničkou určenou pro odtok dešťové vody. rozkládací ramena jsou vyrobena ze speciální hliníkové slitiny a jejich vyložení je optimálně odstupňované.

Markýzu je možné nadkrýt stříškou z pozinkovaného plechu, která chrání látku proti atmosférickým vlivům a zvýrazňuje celkový estetický vzhled markýzy. Markýzové látky DICKSON jsou odolné vůči plísním a díky speciální úpravě udržují vysokou barevnou stálost.

Výsuv: 1,5 m; 1,75 m; 2 m; 2,25 m; 2,5 m; 2,75; 3 m
Max. výsuv: 3 m
Max. šířka: 4,8 m
Min. šířka: výsuv + 0,5 m
Velikost navíjecí hřídele: 70 mm, 78 mm
Barva konstrukce: standard bílá, ostatní RAL v nástřiku
Volán: Výška 21 cm (+/- 0,5 cm)
Manuální ovládání: klika 150 cm, 180 cm, 220 cm, 250 cm
Elektrické ovládání: motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr/slunce
Stříška: na přání

 

MARKÝZA S NOSNÝM PROFILEM STELA

 

Prožijte krásné odpoledne v příjemném stínu venkovní markýzy STELA. Markýza Stela s nosným profilem snoubí eleganci a funkčnost. Její konstrukce zajišťuje vysokou životnost při intenzivním provozu v soukromé i komerční sféře a je vhodná zejména pro zastínění velkých ploch.

Konstrukci markýzy tvoří konzoly s nosným ocelovým profilem, kloubová ramena, válec pro navíjení látky, výpadový profil a ovládací mechanismus. Výpadový profil je opatřen okapničkou, která zabraňuje tvorbě vodní kapsy na rozvinuté markýze a slouží k odtoku dešťové vody. U této markýzy nabízíme variantu křížových ramen, kterou docílíme větší výsuv markýzy, než je její samotná šíře.

Markýzu je možné ve svinutém stavu ochránit stříškou z pozinkovaného plechu. Potah markýzy je vyroben ze speciální, markýzové látky DICKSON. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán, jehož tvar a velikost jsou volitelné.

Nosný profil: 40 x 40 mm
Výsuv: 1,5 m; 1,75; 2 m; 2,25 m; 2,5 m; 2,75; 3 m; 3,25 m; 3,5 m
Max. výsuv: 3,5 m
Max. šířka: 6 m
Min. šířka: výsuv + 0,5 m
Velikost navíjecí hřídele: 78 mm
Barva konstrukce: standard bílá, ostatní RAL v nástřiku
Volán: výška 21 cm (+/- 0,5 cm)
Manuální ovládání: klika 150 cm, 18 cm, 220 cm, 250 cm
Elektrické ovládání: motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr/slunce
Stříška: na přání

 

KAZETOVÁ MARKÝZA ISABELA

 

Užívejte si atmosféru léta a relaxujte v příjemném stínu markýzy ISABELA. Kazetová markýza Isabela je elegantní sluneční clona se zaoblenou kazetou vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazeta plní estetickou a zároveň ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí dokonale schová do kazety a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí.

Upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení ramen od vodorovného až do svislého sklonu. Použitím excentrických šroubů v držácích ramen lze vycentrovat ramena do roviny.

Potah markýzy je vyroben ze speciální, markýzové látky DICKSON. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán, jehož tvar a velikost jsou volitelné. Stříška není nutná, neboť kazeta zcela chrání látku před nepřízní počasí.

Výsuv: 3m
Max. výsuv: 3 m
Max. šířka: 5 m
Min. šířka: 2,050 m (motor), 2.120 m (klika)
Velikost navíjecí hřídele: 70 mm, 78 mm
Barva konstrukce: standard bílá, ostatní RAL v nástřiku
Volán: výška 21 cm (+/- 0,5 cm)
Manuální ovládání: klika 150 cm, 180 cm, 250 cm
Elektrické ovládání: motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické sluneční/větrné/otřesové čidlo

 

MARKÝZA S KLOUBOVÝMI RAMENY DIMA

 • otevřené provedení
 • klika a převodovka bez dorazu nebo mechanický motor (spojená markýza)
 • konzoly univerzální, typ: DI-55 UNI
 • volán, tvar 1, 2, 3, 4, 5 (výška do 30 cm)
 • markýza s šířkou nad 700 cm je dodávána v rozděleném stavu s příslušnými spojovacími profily, nedělenou látkou
 • barva konstrukce raL 9010 (1013, 6005, 7035, 8017, 9005, antracit, nerez ocel 9006-7
markýza dima typy volánů

 

MARKÝZA KAZETOVÁ S KLOUBOVÝMI RAMENY SCRIGNO

 • kazetové provedení, kompaktní box
 • klika a převodovka bez dorazu
 • konzoly stěna / strop, typ: S-90 UNI
 • barva konstrukce raL 9010, nerez ocel RAL 9006-7, 1013, 6005, 7035, 8017, 9005, antracit
markýza scrigno typy volánů

 

 

 

A MNOHO DALŠÍCH

NEVÁHEJTE PROTO NAVŠTÍVIT NAŠI VZORKOVOU PRODEJNU, KDE VÁM POMŮŽEME VYBRAT MARKÝZU ČI ZASTŘEŠENÍ TERAS PŘESNĚ DLE VAŠICH POŽADAVKŮ A PŘEDSTAV. MÁME K DISPOZICI NĚKOLIK KATALOGŮ OD RŮZNÝCH VÝROBCŮ, TAKŽE SI URČITĚ VYBERETE.

 

 

Náhledy našich projektů

 


Naše provozovny

Frýdek-Místek

ŽALUZIE RENESUN

Sviadnov, 739 25, Ostravská 278

Tel.: +420 725 119 045

E-mail: info@zaluzie-renesun.cz

 

Strahovice

ŽALUZIE RENESUN

Strahovice, 747 24, Strahovice 32

Tel.: +420 775 674 733

E-mail: opavsko@zaluzie-renesun.cz

Říkají o nás

Rodina Zajíčkova

Děkujeme moc firmě ŽALUZIE RENESUN za krásné venkovní žaluzie, které chrání naši zimní zahradu nejen před nechtěnými pohledy zvědavých sousedů, ale i před sluníčkem. Velká spokojenost nejen s provedenou prací, ale i s ochotou Vašich zaměstnanců. Ještě jednou děkujeme a rádi doporučujeme Vaši firmu i ostatním!

Adam Kauer

Jsem velmi spokojený s Vaší stínící technikou den a noc a panely. Systém den a noc a panely posouvací dělají v bytě moc hezky vzhled interieru a teplo domova. Látka je velice kvalitní té nejvyšší kvality, využívám ji každý den a jsem rad že jsem si ji vybral Vaše firma je velice spolehlivá a montážníci jsou velice ochotni.

paní Zápotočná K

Za naši spolupráci s Vaší firmou vše na 100%! Rychlost, spolupráce, kvalita a komunikace. Není co zlepšovat. Obracíme se vždy když něco ve Vašem oboru potřebujeme dodělat nebo nového objednat. Firmu ŽALUZIE RENESUN mohu jen doporučit!

Jan Pavlík, Frýdek-Místek

Firma RENESUN pro náš RD zajišťovala dodávku a montáž venkovních a vnitřních žaluzií, markýzy a garážových vrat. S přístupem a kvalitou provedených prací jsme byli velmi spokojeni.

O společnosti

Na trhu stínící techniky se pohybujeme již více než 15 let a za tu dobu jsme vybudovali úspěšnou a fungující firmu.

Spolupracujeme s předními dodavateli stínící techniky, jako jsou ISOTRA, MINIROL, BEMATECH, HÖRMANN a spousta dalších.

Vzhledem k rozsáhlé spolupráci jsme schopni splnit i ta nejnáročnější přání. Většinu produktů máme vystavenou na našich vzorkových prodejnách, kde je možno si vše vyzkoušet a také prohlédnout mnoho vzorníků daných produktů. Proto nás neváhejte kontaktovat či rovnou navštívit, věříme, že splníme vše dle Vašich přání a představ.

Facebook Facebook