Terasové markýzy

Pergola tvoří jedinečný prvek plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Je navržena v minimalistickém designu s rovinnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce. V zavřené poloze díky unikátnímu tvaru střešních profilů dokonale odvádí dešťovou vodu a zajišťuje tak udržení suchého prostředí v prostoru pod pergolou. K zajištění dokonalé odolnosti je pergola vyroben z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezavějící oceli.

 

Přednosti:

 • Uzavřený tvar profi lů lamel pro vysokou tuhost a odolnost vůči zatížení větrem a sněhem.
 • Integrovaný okap v obvodovém profi lu odvádějící dešťovou vodu nosným sloupem pryč.
 • Připravený systém pro implementaci dalších prvků - posuvné hliníkové systémy, stínicí látkové nebo průhledné PVC rolety atd.
 • Elektromechanické polohování střešních profi lů pomocí dálkového ovládání.
 • Natočení lamel v úhlu až 140°.
 • Možnost umístění těsnění mezi jednotlivé lamely, čímž se sníží průvzdušnost střechy pergoly

 

MARKÝZA PRO ZIMNÍ ZAHRADY CLIMAVELUM

 

Climavelum nachází uplatnění zejména při stínění prosklených ploch zimních zahrad, světlíků, případně také pergol. Konstrukci markýzy tvoří hliníkové vodící kolejnice, kazetový kryt válce z protlačovaných hliníkových profilů, válec s potahem, výpadový profil a montážní konzoly. Výpadový profil je veden v drážkách vodících kolejnic. Systém je ovládán tahem lan vedených ve vodících kolejnicích a přes kladky jsou lana zavedena do výpadového profilu. Vyrovnávání a napínání potahu zajišťuje pružinový systém, který je umístěn ve výpadovém profilu.

Markýza pro zimní zahrady

BAREVNÉ PROVEDENÍ

 • RAL 9010 bílá
 • RAL 9001 krémová
 • RAL 8019 hnědá
 • RAL 7016 antracitová - lesklá a se strukturou

MOŽNOSTI ZA PŘÍPLATEK

 • elektromotory
 • automatické řídící jednotky, ovladače a vypínače, rádiové řízení
 • osvětlovací těleso, tepelný zářič
 • jiné odstíny RAL

 

TERASOVÁ MARKÝZA PERGOLA ZEN

 

Pergola Zen je modulární pergola elegantního a moderního vzhledu. Díky své jedinecné konstrukci nachází tato markýza uplatnení pri krytí restauracních ploch a zastrešení teras rodinných domku. Konstrukce má vetší odolnost proti vetru než bežné markýzy.

Konstrukci markýzy tvorí hliníkové komponenty a profily oblého tvaru. Látka je upevnena do profilu, které se pohybují pomocí jezdcu ve vodících kolejnicích k jedné strane, a to vždy kolmo k délce profilu potahu. Konstrukce markýzy umožnuje její instalaci ctyrmi zpusoby: kombinovane do podlahy a zdi, mezi zdi nebo drevené hranoly, do podlahy jako samostatne stojící konstrukci a do stropu. Moduly pergoly lze radit za sebe a tak zvetšit užitný prostor pod markýzou.

pergola zen pergola zen
pergola zen

BAREVNÉ PROVEDENÍ

 • RAL 9010 bílá

MOŽNOSTI ZA PŘÍPLATEK

 • elektromotory
 • automatické řídící jednotky, ovladače a vypínače, rádiové řízení
 • jiné odstíny RAL
 • stříška
 • vodící kolejnice navíc

 

 

A MNOHO DALŠÍCH

NEVÁHEJTE PROTO NAVŠTÍVIT NAŠI VZORKOVOU PRODEJNU, KDE VÁM POMŮŽEME VYBRAT MARKÝZU ČI ZASTŘEŠENÍ TERAS PŘESNĚ DLE VAŠICH POŽADAVKŮ A PŘEDSTAV. MÁME K DISPOZICI NĚKOLIK KATALOGŮ OD RŮZNÝCH VÝROBCŮ, TAKŽE SI URČITĚ VYBERETE.

 

Náhledy našich projektů

 

 

 

Náhledy našich projektů

 


Naše provozovny

Frýdek-Místek

ŽALUZIE RENESUN

Sviadnov, 739 25, Ostravská 278

Tel.: +420 725 119 045

E-mail: info@zaluzie-renesun.cz

 

Strahovice

ŽALUZIE RENESUN

Strahovice, 747 24, Strahovice 32

Tel.: +420 775 674 733

E-mail: opavsko@zaluzie-renesun.cz

Říkají o nás

Rodina Zajíčkova

Děkujeme moc firmě ŽALUZIE RENESUN za krásné venkovní žaluzie, které chrání naši zimní zahradu nejen před nechtěnými pohledy zvědavých sousedů, ale i před sluníčkem. Velká spokojenost nejen s provedenou prací, ale i s ochotou Vašich zaměstnanců. Ještě jednou děkujeme a rádi doporučujeme Vaši firmu i ostatním!

Adam Kauer

Jsem velmi spokojený s Vaší stínící technikou den a noc a panely. Systém den a noc a panely posouvací dělají v bytě moc hezky vzhled interieru a teplo domova. Látka je velice kvalitní té nejvyšší kvality, využívám ji každý den a jsem rad že jsem si ji vybral Vaše firma je velice spolehlivá a montážníci jsou velice ochotni.

paní Zápotočná K

Za naši spolupráci s Vaší firmou vše na 100%! Rychlost, spolupráce, kvalita a komunikace. Není co zlepšovat. Obracíme se vždy když něco ve Vašem oboru potřebujeme dodělat nebo nového objednat. Firmu ŽALUZIE RENESUN mohu jen doporučit!

Jan Pavlík, Frýdek-Místek

Firma RENESUN pro náš RD zajišťovala dodávku a montáž venkovních a vnitřních žaluzií, markýzy a garážových vrat. S přístupem a kvalitou provedených prací jsme byli velmi spokojeni.

O společnosti

Na trhu stínící techniky se pohybujeme již více než 15 let a za tu dobu jsme vybudovali úspěšnou a fungující firmu.

Spolupracujeme s předními dodavateli stínící techniky, jako jsou ISOTRA, MINIROL, BEMATECH, HÖRMANN a spousta dalších.

Vzhledem k rozsáhlé spolupráci jsme schopni splnit i ta nejnáročnější přání. Většinu produktů máme vystavenou na našich vzorkových prodejnách, kde je možno si vše vyzkoušet a také prohlédnout mnoho vzorníků daných produktů. Proto nás neváhejte kontaktovat či rovnou navštívit, věříme, že splníme vše dle Vašich přání a představ.

Facebook Facebook